O NÁS

Společnosti Kaskády Hranice – první etapa s.r.o.Kaskády Hranice – druhá etapa s.r.o.Kaskády Hranice – třetí etapa s.r.o. vznikly na základě zkušeností z předchozích staveb za jediným účelem, a to zajištění výstavby bytových domů v Hranicích v lokalitě „Pod nemocnicí“.

 

Společnosti mají následující jednatele: Ing. arch. Ladislava Opletala, Ing. Pavla Macha a Kateřinu Říhoškovou.
 

 

Ing. arch Ladislav Opletal

Vede projekční kancelář ARTERA ATELIER s.r.o., která za dobu svého trvání vyprojektovala mimo jiné více jak 2000 bytů v České a Slovenské republice, například v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Zlíně, Olomouci, Přerově, Teplicích, Českých Budějovicích, Bratislavě, Žilině a dalších městech.

Společnosti a bytová družstva založená a vedená Ing. arch. Ladislavem Opletalem realizovaly více jak za 1,5 miliardy Kč bytů v Olomouci. Zkušenosti z této dosavadní projekční a developerské činnosti jsou pak zárukou úspěšného provedení bytové výstavby v Hranicích.

Bližší informace o činnosti jednatele Ing. arch. Ladislava Opletala najdete na webových stránkách www.arteraatelier.cz.

 

 

Ing. Pavel Mach

Má letité zkušenosti s řízením projektů a je zároveň vedoucím partnerem skupiny firem, které mají již 28 letou tradici. Součástí tohoto uskupení je i společnost GALA a.s. tradiční český výrobce sportovních potřeb, společnost ENG Morava a.s., která je původním vlastníkem stavebních pozemků v lokalitě a mateřská společnost REMAFIN 11 a.s., která zajišťuje financování projektu výstavby domu.

Společnosti Kaskády Hranice jsou členem tohoto uskupení a těží z finančního a organizačního zázemí celé skupiny.

Trvalým společným krédem obou jednatelů je poskytování služeb s vysokou kvalitou, spolehlivostí a lidským přístupem.